yoga-at-home-1

Judam kartu jau 4-tus metus Lietuvos (ir ne tik) moterims siūlo sportuoti namuose. Daugybė nepriklausomų trenerių pristatė savo video treniruotes Jūsų fizinei sveikatai, gražiai figūrai palaikyti. Kiekvieną savaitę mes sakome - "Judam kartu!" didžiausiame šalies naujienų portale. O savo tinklapyje ir socialiniuose tinkluose visą parą kartojame "Judam kartu!", kada tik Jums norisi ir yra patogu.

Kuomet yra nuotaika, ar laisva minutė - mūsų treneriai pasiruošę laukia Jūsų. Mes visada kartu, bet šalia, kai tik Jūs pati nuspręsite!

Neatsilikime nuo viso Pasaulio, kuris taupo laiką ir sportuoja namuose, lėktuvuose, ofisuose. Būkime kartu, jeigu neturite laiko, noro, jėgų eiti į sporto klubą. Judėkime kartu, negalvojant jog sportuoti yra madinga, nes reikia nusipirkti naujos kolekcijos sporto drabužius ir kosmetiką, kad sportuotum "gražiai". Tiesiog sportuokime, tiesiog judėkime! Mes laukiame ir su džiaugsmu priimame Jus - bet kokios išvaizdos, bet kokios nuotaikos. Paspauskite kelis mygtukus ir būsime kartu tiek, kiek pati to norėsite!