m

Be motyvo nebūna nieko! Be motyvacijos nebūna nieko NORIMO! Nuspręsti pradėti sportuoti gali kiekviena! Keli "kreivi" kolegų žvilgsniai, pasakyta "draugės" pastaba, nupirktas didelis veidrodis, ar artėjantis klasiokų susitikimas bus pakankamu motyvu pradėti sportuoti. Dažniausiai, tai vienkartinis stiprus impulsas, kuris priverčia, pastumia mus pokyčiams. O kas toliau? O toliau visuomet eilė užleidžiama baimei (kad nepavyks), užsispyrimui (aš jiems visiems įrodysiu) arba motyvacijai (aš noriu, nes MAN bus super). Dvi pirmosios emocijos yra negatyvios ir ilgainiui protas tiesiog atsisako sumanymo, nes jam "sunku". Teisinga motyvacija, atvirkščiai - yra teigiama. Ji skatina, palaiko, leidžia prisiminti savo siekius ir pažiūrėti į situaciją kaskart "kitu kampu".

Motyvacija yra trūkstama, jungiamoji grandis tarp sporto ir mitybos. Kodėl? Nes graži figūra, sveikas skrandis, gera nuotaika prasideda galvoje, kur karaliauja protas, kurį reikia užmotyvuoti arba kartais "apgauti".

Judam kartu "neparduoda batų po vieną", tad pasirūpinome, jog čia gautumėte teisingos motyvacijos dozes. Patikėkite, tai bus lobis atėjusioms pas mus dėl "motyvų" ir enciklopedija toms, kurios jau moka save motyvuoti.