Autorystė: Judam kartu

Gražios figūros paslaptis - auksinėje taisyklėje

Norinčios turėti nepriekaištingas kūno linijas, turi vadovautis auksine taisykle: sveikai maitintis, sportuoti bent 3 kartus per savaitę, aktyviai leisti laisvalaikį ir nesitikėti žaibiško rezultato.

Sportavimas namuose – puikus būdas deginti kalorijas neišėjus net iš namų, treniruoti visą kūną ar atskiras raumenų grupes. Mankštinantis stiprėja kūno raumenys, širdis, didėja plaučių tūris, ištvermė, o svarbiausia, šį užsiėmimą pamilusios moterys gali džiaugtis itin dailia figūra.

Atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančias pradedančiųjų klaidas – kasdien sportuoti bei laikytis dietos, atkreipiame moterų dėmesį, jog tai daryti yra neteisinga – būtina vadovautis šiais svarbiausiais patarimais:

Sveikai maitinkitės. Net 70 proc. sėkmingo rezultato pasiekiama per mitybą. Sportas reikalauja daug energijos, todėl būtina valgyti kuo įvairesnį maistą – vaisius, šviežias bei ankštines daržoves, riešutus, grūdinius produktus, žuvį, paukštieną ir kt. Greitos energijos šaltinių, tokių kaip cukraus ar saldinti gėrimai, rekomenduotina atsisakyti. Likus 2,5- 3 valandoms prieš sportą neapkraukite skrandžio.

Reguliariai sportuokite. Norint pasiekti geriausių rezultatų, sportas turi tapti kasdienybe, natūraliai pasikartojančiu procesu, kuris neslegia, o priešingai, kelia džiaugsmą. Mankštinimasis nėra laikinas dalykas, todėl nereikėtų apleisti jo net ir šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu ar atostogų metu. Prieš pradedant treniruotę, būtina atlikti tempimo pratimus atskiroms kūno dalims apšilti, o po treniruotės – nepamiršti tempimo pratimų. Taip pat labai svarbu keisti treniruotes, jų intensyvumą – tokiu būdu rezultatas džiugins labiau, nes kūnas nespės priprasti prie vienodų pratimų ir krūvio.

Nesitikėkite žaibiško rezultato. Būtent nekantrumas lemia jog pradėjusios sportuoti ir iš karto nepastebėjusios akivaizdžių rezultatų, šį užsiėmimą meta į šalį. Per mėnesį atsikratyti 2-3 kg yra normalu. Sportas namuose atneša lėtesnius, tačiau užtikrintus rezultatus, o „prisijaukinusios“ šį užsiėmimą neįsivaizduoja kito tokio malonaus ir paprasto būdo gražiai figūrai išlaikyti.