DUK

NEPAVYKSTA SUMOKĖTI PER PAYPAL

Jeigu Jums nepavyksta sumokėti per Paypal sistemą už Judam kartu narystę, didžiausia tikimybė, kad priežastis yra tame, jog Jūsų sąskaita nėra patvirtinta (Verify account). Patvirtinimas yra reikalingas, kad Paypal ir 3-oji šalis (Judam kartu), tiksliai žinotų, jog mokėtojas yra patikimas ir nevyksta pinigų plovimas ar pinigai nepervedami neteisėtiems tikslams. Šis patvirtinimas kainuoja papildomai – 1,5 eur ir įvyksta per 3 darbo dienas.

Plačiau angliškai ČIA

Neturime teisės rekomenduoti, ar išskirti mokėjimo sistemos, tačiau informuojame, jog Paysera tokio patvirtinimo nereikalauja.

SAVAITĖS MOTYVACIJA

Žmonės pagal savo informacijos priėmimą skirstomi į „audialus“ (labiau girdi) ir „vizualus“ (labiau mato). Motyvacija yra svarbi ir vienoms ir kitoms, tad FULL treniruočių narystės turėtojos turi galimybę gauti motyvaciją visai kanalais.

1 2

SAVAITĖS RECEPTAS

Kiekvieną savaitę FULL treniruočių narystės turėtojos gali  susipažinti ir išbandyti geriausius receptus, kuriuos kruopčiai atrinko bei Jums rekomenduoja Judam kartu superkomanda. Savo receptais su mumis oficialiai dalinasi geriausi…

1 2 3

ASMENINIS TRENIRUOČIŲ PLANAS

Asmeninis treniruočių planas yra papildoma paslauga, kuria naudojasi FULL treniruočių plano turėtojos. Mūsų ekspertų sudaryta programa padės pasirinkti būtent Jums tinkančias treniruotes, kurios padės pasiekti norimus tikslus greičiau.

1 2 3

UŽSAKYMO NUTRAUKIMAS

Jeigu nebaigėte užsakymo, bet jau buvote suvedusi savo el. paštą, sistema Jus atsimena ir kitąkart siūlo užbaigti veiksmą arba jo atsisakyti.

1 2 3 7 8 9 10

 

PAGALBA

Jeigu reikalinga skubi pagalba, prašome susisiekti su mumis tel. +37067674911.

Kitais klausimas, maloniai prašome kreiptis, naudojantis pateikta forma. Stengiamės atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau, kaip per 72 val.

1

KĄ DARYTI PO UŽSAKYMO?

 

29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

TRENIRUOČIŲ UŽSAKYMAS (II)

Mokamų treniruočių užsakymas arba registracija nemokamoms FREE treniruotėms.

10 11 12

VAIZDO KOKYBĖS NUSTATYMAS

Jeigu Jūsų interneto greitis leidžia ir vaizdas nestringa, rekomenduojame nusistatyti aukščiausią vaizdo kokybę. Visi video nufilmuoti aukščiausios kokybės (FULL HD) formatu, kas leidžia mėgautis treniruotėmis. Taip pat patariame, kaskart sportuoti per „visą ekraną“

Vaizdo kokybės ir dydžio nustatymo seka.

1 2 3 4 5

TRENIRUOTĖS ĮVERTINIMAS

Labai prašome kaskart įvertinti treniruotę. Mums ir mūsų komandai ypatingai svarbi Jūsų nuomonė, kad galėtume gerinti kokybę ir koreguoti (didinti/mažinti) treniruočių skaičių, atsižvegiant į Jūsų įvertinimus.

ivertinimas

TRENIRUOČIŲ UŽSAKYMAS (I)

Treniruotes galite užsakyti keliais būdais, t.y. daugybėje tinklapio vietų. Išsirinkite Jums patogiausią. Užsakymas reiškia galimybę užsiregistruoti arba apmokėti prieigą prie treniruočių.

Užsakymas

1

FREE peržiūra. Tokiu būdu galima užsakyti (žiūrėti nemokamas, apmokėti mokamas) bet kokias Judam kartu treniruotes.

2 5

Užsakymas. BASIC arba FULL. Tokiu būdu galima užsakyti bet kokias treniruotes.

23 8

Per viršutinį meniu paspaudus vieną mygtuką „registruotis“ arba pavadinimus „FREE“, „BASIC“, „FULL“, „VIP“.

9 7 6

 

 

KAIP MOKĖTI PER PAYSERĄ?

Visi žingsniai atliekami užsakant treniruotę (žr. treniruotės užsakymas). Galimi mokėjimo būdai yra 2 – Paypal ir Paysera (lietuviškas).

Paysera sudaro galimybę mokėti internetu, turint bet kokią elektroninio atsiskaitymo prieigą (bankininkystė, kredito unijos, terminalai ir pan.) Taip pat galite atsidaryti atskirą Paysera sąskaitą (nebūtina atsiskaitymams už Judam kartu treniruotes).

14 18 19 20 22 23 24 25 26

KAIP MOKĖTI PER PAYPAL?

Norint atsiskaityti per Paypal Jums reikia turėti Paypal standart sąskaitą. Ją galite susikurti vykdant atsiskaitymą už Judam kartu treniruotes. Tiesiog sekite nurodymus. Paypal sąskaita atidaroma jau esamos debeto ar kredito sąskaitos (kortelės) pagrindu.

13 15 16 17 25

 

KUR RASTI MANO UŽSAKYMĄ

Visą informaciją apie užsakymą visuomet rasite viršutinėje meniu juostoje, paspaudus „Narystė“ ir įvedus savo prisijungimo duomenis.

1 2

PLANŲ GALIOJIMAS

1

PAMIRŠAU SLAPTAŽODĮ

Jeigu praradote Judam kartu registracijos el. laišką, neprisimenate Jūsų sukonfigūruoto slaptažodžio, visuomet galite paprašyti priminimo.

1 2 3 4 5

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube